Plánujete stavět rodinný dům a nejste si jisti, zda je pasivní dům pro vás to pravé? Nebo jste se nadchli pro pasivní dům, ale máte spousty otázek?

Rádi vám na ně odpovíme.

  • Poradíme Vám, jak ...
    … se vejít do Vašeho rozpočtu a postavit pasivní dům.
  • Ukážeme Vám, co je nejdůležitější pro ... 
    … stavbu pasivního domu a čemu se vyhnout.
  • Společně navrhneme, jak ... 
    … by měl Váš domov vypadat a kolik by měl stát.

Začněte s námi.

„Když jsme se rozhodli nechat si postavit pasivní dům, nejvíce zabrat nám dal výběr stavební firmy. Teprve na doporučení našeho architekta ing. Smoly jsme se obrátili na tři jím navrhované firmy. Porsenna splnila naše očekávání a priority – kvalitní stavební prvky ve spojení s finanční přijatelností a hlavně transparentností. A dodala ještě něco navíc - lidský přístup. Díky za vše…”
Mgr. Katka Lenroi, logoped
Votice

Referenční stavby

Proč pro stavbu zvolit firmu Porsenna?

Pevná cena a
reálné termíny

Již od studie respektujeme finanční představy klienta. Ve smlouvě o dílo zakotvujeme pevnou cenu a neskrýváme nic do "nutných" víceprací. Termíny po letech zkušeností stanovujeme jako reálné.

Více

Jeden partner pro studii, projekt, stavbu a vyřízení dotace

Pro klienta jsme partnerem od začátku až do konce. Poradíme se záměrem, ve studii vyřešíme vše podstatné, zpracujeme projektovou dokumentaci, dům postavíme a zajistíme na něj dotaci.

Více

Člen Centra
pasivního domu

Již mnoho let jsme aktivními členy odborného sdružení Centrum pasivního domu. Cílem Centra pasivního domu je podpora a propagace pasivního standardu.

Více

Napište nám

Využijte bezplatné konzultace či porhlídky stavby s naším doprovodem.

* povinná pole